Sıkça Sorulan Sorular

Siz sormadan biz cevaplayalım

İlk Siparişiniz!

Tek yapmanız gereken bize vermek istediğiniz kıyafetleri hazırlamak! Dryapp giysi çantamız ile adresinize geleceğiz ve temizlemeye vermek istediğiniz giysilerinizin tümünü çantamıza koyarak teslim alacağız.

Dryapp hizmet alanını sürekli büyütmektedir. Bu sebeple güncel olarak hangi bölgelere hizmet verdiğimizi Dryapp uygulaması ya da www.dryapp.com.tr sipariş ekranından aratarak öğrenebilirsiniz.

Evet ekleyebilirsiniz;
Tek yapmanız gereken giysilerinizi almak için geldiğimizde bize ekstra vermek istediğiniz giysileri de teslim etmek.

Kuru Temizleme

Bu konudaki endişenizi anlıyoruz. Bu sebeple ürün girişlerinizi tesislerimizde kamera kaydı ile kontrol ediyoruz. Ancak çok nadir de olsa temizleme sürecinde ufak zararlar meydana gelebiliyor. Bu gibi nadir durumlarda zararınızı tanzim ediyoruz.

Firmamız bu konuda en yüksek kalitede ekipmanları ve ensdüstri lideri leke çıkaracı ürünleri kullanmaktadır. Biz elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz, ne yazık ki size tüm lekeleri çıkartabieleceğimizin garantisini veremiyoruz. Fakat size şunu söyleyebiliriz ki Dryapp’in çıkaramadığı lekeyi kimse çıkartamaz.

Geri Bildirim

Aklınıza takılan tüm sorularınızı müşterihizmetleri@dryapp.com.tr e-posta adresimize yazabilirsiniz. Dilerseniz Sabah 9.00 akşam 23.00 saatleri arasında www.dryapp.com.tr adresi üzerinden canlı destek ile sorularınıza anında cevap alabilir ya da 0850 399 49 00 numaralı çağrı merkezimizi arayarak, uzman müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Dryapp görüş ve önerilerinize oldukça önem vermektedir. Dilerseniz buradan giriş yaptıktan sonra anasayfa üzerinden geri bildirim formunu kullanarak ya da müşterihizmetleri@dryapp.com.tr e-posta adresi üzerinden bize görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

Sipariş Alım & Teslimat

Siparişlerinizin alım ve teslimatı haftanın 7 günü olmak üzere sabah saat 10.00’da başlar ve gece saat 23.00’e kadar devam eder. Sipariş verdiğiniz giysiler, en erken ertesi günü teslim alınır ve teslim alındıktan sonra temizlenerek en erken 24 saat içerisinde size geri teslim edilir. Alım ve teslimat saat aralıklarımız detaylı olarak sipariş sekmesinin içerisinde yer almaktadır. Sipariş oluştuturken teslimat saatini size uygunluğuna göre seçebilirsiniz.

Halı yıkama, lostra ve mite temizliğimiz yukarıda belirtilen sipariş alım ve teslimat sürelerine dahil değildir.

Evet, siparişlerinizi farklı adresten aldırıp, farklı adrese teslim ettirebilirsiniz. Ancak bunun için sizden ekstra hizmet bedeli alınacaktır. Bunun için Dryapp müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Ürünlerinizi yüksek kaliteli ekipmanlarımız ile profesyonel standartlarda temizliyor ve en geç 24 saat içerisinde işlem sürecini tamamlıyoruz.

Evet edebilirsiniz. Tek yapanız gereken siparişiniz için adresinize gelen Dryapp kuryesine askılarınızı iade etmek.

Evet, sipariş tarihinizi değiştirebilirsiniz ya da oluşturduğunuz bir siparişi iptal edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Dryapp Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek konu ile ilgili bizi bilgilendirmektir.

Dryapp sipariş tarih değişikliklerinde ya da sipariş iptallerinde siz müşterilerinden ekstra bir ücret talep etmemektedir.

Merak etmeyin. Tek yapmanız gereken Dryapp Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek yeni alım&teslimat zamanı oluşturmak.

Dryapp’e verdiğiniz ettiğiniz siparişlerin teslimatını 6 ay içerisinde sizden kaynaklı sebeplerden yapamazsak, bu süre sonunda ürünlerinize hayır kurumlarına bağışlarız.

Ödemeler & Fiyatlandırmalar

Dryapp kullanıcılarına her türlü ödeme kolaylığını sağlamaktadır. Siparişlerinizi online olarak kredi kartınızla, kapıda nakit veya kapıda pos seçenekleriyle ya da dilerseniz müşteri hizmetlerini arayarak 3D Secure kapsamında ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Evet, Dryapp’in uyguladığı minimum sipariş tutarı 20 TL’dir. 20 TL altındaki siparişlere servis bedeli yansıtılmaktadır.