Mite Temizliği

Değerli ve hassas yataklarınız Dryapp mite temizliği güvencesinde.

ZAMANIMIZIN

33

GÜNDE

8

HAFTADA

56

AYDA

3000

Saatini uykuda geçiriyoruz...

Sizce de sağlımız için temiz bir uykuyu haketmiyor muyuz?

Dryapp Mite Temizliği

Dryapp Mite Temizliği; ileri teknoloji ekipmanları ve alanında uzman ekibi ile evlerde, otellede ve çok yataklı tesislerde; yataklarda yaşayan ve sağlığa zararlı bir parazit olan ev tozu böceklerini (MİTE), güvenli bir şekilde ortadan kaldırır.

MİTE Nedir?

Mite (ev tozu böcekleri), birçok insanda alerjik reaksiyonlara ve nefes darlığına sebebiyet verebilecek alerjenler üreten mikroskobik böcek benzeri zararlılardır. Gözle görülemeyecek kadar küçük olan mitelar sıcak ve nemli bölgeleri sever. Yatağınız ve yastığınız üzerinde binlerce mite yaşıyor olabilir. Ölü cilt hücreleri ( kepek, tüy, deri vb.) ile beslenen miteler sağlığınızı olumsuz etkileyebilir.

MİTE’nin insan vücuduna zararları nelerdir?

Nemli ve sıcak ortamları seven MİTE mikropları bu koşullara en uygun yerler olan olan, gündelik yaşamımızın 3/1’lik kısmını geçirdiğimiz yataklarımızda durmadan ve hızlı bir şekilde çoğalmaktadırlar. Ev tozu böceklerinin sebep olduğu alerjenler dışkı toplarından gelmektedir. Bu dışkı topları toza bulanarak insan vücuduna yerleşir. Bu durum sonucunda insan vücudunda ev tozu alerjisi, kaşınma, iltihap, bronşit, astım, alerji, nefes darlığı gibi sıkıntılara neden olmaktadır. Ayrıca yataklarda hijyen problemi yüzünden sarı lekeler oluşturmaktadır.

Yapılan araştırmalarda yatakların %98’İ miteler ve bakteriler içermektedir. Siz ve sevdiklerinizin kızarık gözler, akan burun, öksürük, nefes darlığı, ciltte kızarıklıklar ve kaşınma gibi şikayetleriniz varsa sebebi ev tozu böceklerinin yarattığı alerjenler olabilir.

Mite Temizliği İçin Ne Yapabilirim?

Yatak temizliği için özel olarak üretilmiş ekipmanlarla evinize gelen tecrübeli Dryapp ekibi yıkama ve silme ile temizlenemeyen ve enfeksiyon riski taşıyan yatakların ilk günkü gibi tertemiz ve hijyenik olmasını sağlar.

Özel titreşimler yayan ekipmanlarımız yatağınızdaki zararlı parçacıkları toz haline getirir ve özel bir vakum ile temizlenmesini sağlar. Ayrıca UVC (ultraviole) ışınları yayan ekipman MİTE (ev tozu böceklerini) yakarak öldürür ve yatağınızı mikroplardan arındırır.

Doğal Arındırma

Kimyasal maddeler içermeyen formül! UVC (ultraviole) ışınları güçlü nüfuz edici özelliği ile tüm bakteri ve mikropları yakarak yok eder.

Kaliteli Hizmet

Test edilmiş ileri teknoloji ürünü ve ekipmanlar ile evlerde ve kurumlarda maksimum temizlik!

Kapsamlı Temizlik

MİTE, virüsler, polen, küf&mantar sporlar ve diğer zararlı tüm mikroplar yataklarınızdan arındırılır.

Diğer Hizmetlerimize de Göz Atın

TIKLAYIN, ALALIM, TEMİZLEYELİM, GETİRELİM