Neden Dryapp

Kaliteli hizmet, kapsamlı servis ağı ve rakipsiz fiyatlar

Kaliteli, Hızlı, Ekonomik, Yeni Nesil Temizlik Ve Bakım Hizmeti

Giysilerinizi kuru temizlemeye götürmeniz mi gerekiyor? Halılarınızın yıkanma zamanı mı geldi? Yataklarınızın dezenfekte edilmesine mi ihtiyacı var? Ayakkabılarınız uzun zamandır bakıma gitmeyi mi bekliyor? Ütü yapmak en büyük kabusunuz mu oldu?

Üstüne üstlük, tüm bu işler birikti. Hepsi için farklı adreslere gidip teslim etmek, ayrı yerlere ödeme yapmak, farklı zamanlarda teslim almak ve her defasında farklı kurumlarla uğraşmak kısıtlı vaktinizi çalmaktan öteye gitmiyor.

Dryapp tüm bu süreçleri sizin için, tek bir tıkla gerçekleştiriyor. İnternet sitemizden, mobil uygulamamız üzerinden ya da doğrudan çağrı merkezimizden kuru temizleme, ütüleme, mite temizliği, lostra servisi ve halı yıkama hizmetlerimizin adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Haftanın 7 günü, sabah 10:00’dan gece 23:00’a kadar dilediğiniz yerden, dilediğiniz saat aralığında servislerimizden faydalanabilir, Dryapp’in sunduğu uygun fiyat avantajları ve kalite güvencesi ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Kullanıcı dostu sistemimizi kullanmak çok kolay… Üyeliğinizi oluşturun; temizletmek ya da bakımını yaptırmak istediğiniz ürününüzü seçin. Dryapp adresinize gelsin, eşyalarınızı teslim alsın, temizlesin ve en kısa sürede adresinize teslim etsin. Tüm süreç işte bu kadar kolay!

Sipariş Verin: Web sitemizden, mobil uygulamamızdan ya da çağrı merkezimizden siparişinizi verin.

Adresinizden Teslim Alalım: Kuryelerimiz evinizden ya da işyerinizden ürünlerinizi ücretsiz teslim alsın.

İşlemlerinizi Gerçekleştirelim: En son teknolojilere sahip ekipmanlarımızla ve temizlik garantisi ile ürünlerinizin işlemlerini gerçekleştirelim.

Adresinize Teslim Edelim: Ürünlerinizi işlemden geçirip, ütüledikten ve paketledikten sonra adresinize teslim edelim.

TIKLAYIN, ALALIM, TEMİZLEYELİM, GETİRELİM